OSMO Olej do Tarasów 007 Teak 2,5L

Promocja
Olej tarasowy Osmo to transparentna lub bezbarwna powłoka na bazie naturalnych olejów roślinnych opracowana specjalnie do ochrony, renowacji i barwienia powierzchni tarasów drewnianych.
Dostępny
402,02 PLN
270,00 PLN
Ilość:

Chroni, konserwuje i upiększa drewniane tarasy oraz meble ogrodowe z bangkirai, iroko, cedru, koto, teaku, jodły, mahoniu, massaranduby, modrzewia i daglezji zielonej. Osmo Specjalny Olej do Drewna to jedwabiście matowa powłoka o naturalnym odcieniu. Po aplikacji powierzchnia drewna staje się gładka, łatwa w pielęgnacji oraz hydrofobowa i odporna na brud.

Face-lifting dla ogrodowych mebli i ogrodzeń.

użycie na zewnątrz i wewnątrz

2 warstwy

satynowo-matowy

właściwy do drewna impregnowanego ciśnieniowo

daje każdej powierzchni gładkie wykończenie, odporny na wodę i brud

wydajność 1l = ok. 12 m2 przy dwóch powłokach

Środek nadzwyczaj trwały, wydajny i łatwy w użyciu. Osmo Olej Specjalny wnika głęboko w drewno, reguluje jego wilgotność, redukuje pęcznienie i kurczenie się drewna. Nie zatykając porów powłoka nie rozwarstwia się, nie pęka i się nie łuszczy. Celem odświeżenia wystarczy po prostu przemalować (bez szlifowania, bez pyłu szlifierskiego!).

Produkt na bazie naturalnych olejów roślinnych (olej słonecznikowy i sojowy).warunków atmosferycznych oraz wydłuża trwałość powłok.