OSMO 3058 TOP-OLEJ do Blatów 0,5L Bezbarwny MAT

Promocja
Kombinacja olejów i wosków roślinnych do zabezpieczania powierzchni mebli kuchennych, blatów kuchennych oraz roboczych z drewna.

Niedostępny
132,20 PLN
99,15 PLN
O produkcie:

Bezbarwna lub transparentna kombinacja olejów i wosków roślinnych przeznaczona do zabezpieczenia  powierzchni mebli kuchennych oraz blatów kuchennych i roboczych z drewna.Top-Olej do blatów kuchennych został stworzony na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych. Pozwala drewnu swobodnie oddychać, nie pęka, nie łuszczy się, ani nie odpryskuje. Pokryta nim powierzchnia jest odporna na zabrudzenia z wina, piwa, coli, kawy, herbaty, soków owocowych, mleka,wody itd. zgodnie z normą DIN 68861-1A – żadnych plam wodnych. Powłoka po wyschnięciu jestbezpieczna dla ludzi, zwierząt i roślin (jest bezpieczną powłoką zabawek dziecięcych zgodnie z EN 71.3 oraz odporna na ślinę i pot zgodnie z DIN
53160).

Zastosowanie:

Top-Olej do blatów kuchennych jest idealny do zabezpieczenia powierzchni mebli oraz blatów roboczych wykonanych z drewna litego lub klejonego (kuchenne blaty, biurka, półki itp.) we wnętrzach. Nadaje się również do drewna korkowego i OSB.

Zużycie:
1 l/ ok. 24 m² jedna warstwa.
Pokrycie produktem zależy w znaczącym stopniu od charakteru drewna. Wszelkie informacje odnoszą się do gładkich i skrawanych/obrobionych powierzchni. Inne powierzchnie nie gwarantują całkowitego pokrycia.

Schnięcie:
Czas schnięcia, ok. 8-10 godzin (normalne warunki atmosferyczne, 23°C/50 % wilgotności wzgl.).
Niższe temperatury i/lub wyższa wilgotność mogą wydłużać czas schnięcia. Należy zapewnić dobrą wentylację podczas schnięcia.