BLANCHON Cleaner Lisabril 1L

Kod: 10032
Środek do podłóg, do regularnej pielęgnacji i usuwania zabrudzeń z polakierowanych powierzchni.
Dostępny
50,14 PLN
Ilość:
O produkcie:
Środek stanowi świetne uzupełnienie płynów metalizujących polakierowane parkiety. Łatwy w użyciu, czyści, odświeża i zabezpiecza podłogi wystawione na wzmożony ruch. Zapewnia również bardzo dobre zabezpieczenie parkietów polakierowanych fabrycznie.
Jest silnym detergentem z zawartością emulsji wosku polietylenowego. Taka kombinacja umożliwia równoczesne czyszczenie podłóg i uzyskiwanie ładnego wykończenia (na parkietach lakierowanych, podłogach plastikowych i twardych: marmurze, glazurze, płytkach ceramicznych). Ma konsystencje białego płynu o delikatnym zapachu.

Sposób użycia:
Jest to środek silnie skoncentrowany o wysokiej aktywności działania i wymaga rozcieńczenia w proporcjach: 50 do 100 ml na 10 litrów wody. Przekraczanie stężenia nie poprawia uzyskanego efektu.
Parkiety - czyścić podłogę na mokro* za pomocą szmatki, miotły-gąbki, mopa lub wilgotnej gazy na szczotce. Ta ostatnia metoda zapewnia bardzo wysoką wydajność. Powierzchnia może ewentualnie później zostać wypolerowana białym lub beżowym padem.Powierzchnia drewniana nigdy nie powinna być zalewana wodą, należy przecierać ją na mokro, dobrze odciśniętymi i nigdy nie ociekającymi narzędziami.
Podłogi plastikowe lub twarde - nakładać rozcieńczony produkt za pomocą szczotki lub szmatki, bez spłukiwania. Dla uzyskania ładnego połysku wypolerować wyschniętą lub wilgotną powierzchnię monoszlifierką wyposażoną w beżowy lub biały pad. Pełną skuteczność zabezpieczenia uzyskuje się po naniesieniu 4-5 warstw.

Dozowanie:
50 do 100 ml na 10L wody.

Pielęgnacja i renowacja:
Renowację powierzchni pokrytej lisabrilem przeprowadza się przez nałożenie świeżej warstwy. Odkurzać regularnie przy użyciu odkurzacza, miotły albo wełnianej szmatki. Od czasu do czasu, przetrzeć na mokro, dobrze odciśniętymi i nigdy nie ociekającymi narzędziami. Sporadyczne przetarcie powierzchni szmatką nawilżoną środkiem metalizującym pozwoli uzyskać piękny wygląd.

Opakowanie:
1 Litr