Bona Mix & Fill 5 L Fuga - Spoiwo Szpacholowe

Promocja
Kod: 4005094340076

Bona Mix&Fill jest spoiwem na bazie wody, przeznaczonym do mieszania z pyłem drzewnym z zeszlifowanej posadzki w celu uzyskania odpowiedniego koloru. Bona Mix&Fill jest stosowany do wypełnienia szczelin do 2 mm szerokości i innych mniejszych wad w podłogach drewnianych. Może być stosowany ze wszystkimi lakierami i olejami Bona i daje wykonawcy możliwość zaoferowania kompletnego systemu na bazie wody.

Największe zalety:
• Nie ma nieprzyjemnego zapachu;
• Nie zawiera rozpuszczalników;
• Wypełnia szczeliny, nie zapada się;
• Na bazie wody, ale nie powoduje korozji;
• Łatwy do szlifowania;
• Szybko schnie;
• Zawsze odpowiedni kolor szczelin.

Typ produktu: Wypełniacz szczelin na bazie dyspersji akrylowej

Czas schnięcia:
Ok. 20 minut *– szczeliny o szerokości 1 mm. Czas ten może się wydłużyć tam, kiedy wypełniane są szerokie lub głębokie szczeliny.

Narzędzia:
Szpachla ze stali nierdzewnej

Wydajność:
Ok. 1 litr/10 m2. W zależności od ilości / głębokości szczelin.


Przygotowanie powierzchni:

Powierzchnia, która ma być wypełniona, musi być czysta, sucha, wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Zarówno nowe podłogi, jak i stare podłogi, powinny być wyszlifowane do surowego drewna. Do ostatniego szlifowania powinien być użyty materiał ścierny o granulacji 100 – 120. Pył z tego szlifowania powinien być użyty do wymieszania z Bona Mix&Fill. Nakładać Bona Mix&Fill zmieszany z pyłem drzewnym jedno lub dwukrotnie krzyżowo na całej powierzchni podłogi.
Uwaga: Mix&Fill nie jest odpowiedni do podłóg ze szczelinami większymi, niż 2 mm. Po wyschnięciu produktu w szczelinach cała powierzchnia podłogi powinna zostać ponownie wyszlifowana.

Dostępny
172,00 PLN
160,00 PLN
Ilość:
Brak opinii dla produktu Bona Mix & Fill 5 L Fuga - Spoiwo Szpacholowe. Bądź pierwszy i napisz swoją recenzję.
Twoja ocena:
Imię lub nick:
Twoja opinia: